Jaki smartwatch z pulsoksymetrem wybrać? Sprawdź natlenienie krwi!

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Montowana w nowszych smartwatchach funkcja pulsoksymetru umożliwia kontrolę saturacji, czyli poziomu nasycenia krwi tlenem. Zegarek wyposażony w opisywaną funkcję ostrzeże przed niedotlenieniem organizmu, które może spowodować nieodwracalne zmiany w organizmie, a w skrajnych przypadkach skutkować śmiercią.

Jaki smartwatch z pulsoksymetrem wybrać? Sprawdź natlenienie krwi!

Zastanawiasz się zatem jaki smartwatch wybrać aby mierzył natlenienie krwi? Poznaj najciekawsze propozycje damskich i męskich smartwatchy z pulsoksymetrem:

Smartwatch damski z pulsoksymetrem

Smartwatch Garett Lady Rosa

Smartwatch Garett Lady Rosa

Garett Lady Rosa to typ klasycznego, damskiego smartwatcha z niezawodnym, kwarcowym mechanizmem i wykonaną z kompozytu, antywstrząsową kopertą. Smartwatch Lady Rosa wyposażony został w system współpracujący zarówno z urządzeniami działającymi w oparciu o system iOS, jak i Android. Naturalnie posiada on także szereg użytecznych funkcji. Poza tytułowym pulsoksymetrem model może pochwalić się opcjami takimi, jak m.in. informacja pogodowa, licznik kroków, kalorii spalanych podczas aktywności fizycznej, monitor snu, powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, a także sterowanie muzyką.

Smartwatch Rubicon RNBE37 PRO

Smartwatch Rubicon RNBE37 PRO

Rubicon RNBE37 PRO to nowoczesny zegarek damski z pulsoksymetrem, który – podobnie jak opisany powyżej model Lady Rosa – również działa w oparciu o mechanizm kwarcowy czyli jeden z najdokładniejszych mechanizmów na rynku. Jego tarczę przykrywa natomiast niezwykle wytrzymałe, elastyczne szkło mineralne, które cechuje wysoka odporność na stłuczenia. Sam zegarek wyposażony został m.in. w alarm hydracyjny przypominający o konieczności uzupełnienia płynów w trakcie treningu, możliwość pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, ciśnieniomierz, licznik kroków i spalonych kalorii oraz oczywiście pulsoksymetr, pozwalający na bezinwazyjną ocenę natlenienia krwi.

Smartwatch Rubicon SMARUB050

Smartwatch Rubicon SMARUB050

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Rubicon SMARUB050 to ostatni w naszym zestawieniu, damski smartwatch z pulsoksymetrem. Podobnie jak jego poprzednik posiada niezawodny, kwarcowy mechanizm oraz odporne na uszkodzenia, mineralne szkiełko. Z racji na fakt, iż producent – marka Rubicon – stawia stawia na holistyczne podejście do zdrowia, toteż model SMARUB050 został wyposażony w monitor snu, sensor stale mierzący tętno, pulsoksymetr, a także wiele rozbudowanych funkcji treningowych pozwalających na śledzenie postępów w pracy nad kondycją fizyczną.

Smartwatch męski z pulsoksymetrem

Smartwatch Garett Sport 12 RT

Smartwatch Garett Sport 12 RT

Męskie smartwatche z pulsoksymetrem dostępne są zarówno w wersji sportowej, jak i klasycznej. Garett Sport 12 RT to – jak wskazuje już sama nazwa – typowy reprezentant stylu sportowego. Zamontowany w nim system operacyjny współpracuje zarówno z urządzeniami działającymi w oparciu o iOS, jak i nieco popularniejszy Android. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy m.in. alarm wibracyjny, ciśnieniomierz, informacje pogodowe, krokomierz, licznik kalorii, monitor snu, powiadomienia o połączeniach oraz wiadomościach SMS oraz oczywiście pulsoksymetr i pulsometr.

Smartwatch Garett Master RT

Smartwatch Garett Master RT

Master RT to kolejny, nowoczesny smartwatch męski, który – w odróżnieniu od modelu Sport 12 RT – cechuje się klasycznym, eleganckim, a zarazem ponadczasowym designem. Master RT to zegarek pełniący funkcję swego rodzaju trenera; zmierzy zarówno puls, ciśnienie i natlenienie krwi, jak i przebytą odległość czy spalone kalorie. Co więcej, powiadomi on o zbyt długiej bezczynności tym samym skutecznie motywując do działania i aktywności fizycznej.

Smartwatch Rubicon RNCE55BIBX05AX

Smartwatch RNCE55BIBX05AX to model minimalistyczny, wyposażony w okrągłą kopertę oraz uniwersalny, czarny pasek wykonanym z tworzywa. Poza pulsoksymetrem posiada wbudowany tracker aktywności, monitor snu, kompas oraz wiele użytecznych funkcji treningowych (m.in. spacer, bieg w terenie, na bieżni, kolarstwo, wspinaczka górska, pływanie). Poza tym Rubicon RNCE55BIBX05AX umożliwia obsługę migawki aparatu oraz odtwarzacza muzycznego.

Artykuł sponsorowany

Enedu
Enedu

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *