Szukaj
Szukaj

Czy warto kupić masażer antycellulitowy?

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Cellulit – zmora praktycznie każdej kobiety! Pomarańczowa skórka występuje na ciele każdej z nas w mniejszym bądź większym stopniu. Często może być bardziej widoczna w zależności od cyklu, sposobu żywienia, ilości nawodnienia czy trybu życia. Natomiast mimo wszystko kobiety z chęcią szukają sposobów na redukcję cellulitu, czyli gładką, jędrną skórę całego ciała. Czy warto zainwestować w masażer antycellulitowy? A może sprawdzą się również inne produkty antycellulitowe? Sprawdźmy.

Czy warto kupić masażer antycellulitowy?

Cellulit – rodzaje

Tzw. pomarańczową skórkę, czyli potocznie nazywany cellulit dzielimy na dwa rodzaje:

  • wodny;
  • tłuszczowy.

 

Cellulit wodny występuje w naszym organizmie w momencie, gdy dochodzi do zaburzeń w układzie krążenia lub w układzie limfatycznym. Natomiast cellulit tłuszczowy to większa ilość tkanki tłuszczowej zgromadzona w danej partii ciała – najczęściej na udach, pośladkach czy również na brzuchu. Co może prowadzić do zwiększenia widoczności cellulitu na naszym ciele? To przede wszystkim nieodpowiedni sposób żywienia, niewystarczające nawodnienie organizmu, zwiększenie masy ciała. Cellulit powodują również procesy zachodzące w organizmie kobiety np. w czasie ciąży lub podczas menopauzy.

Sposób na walkę z cellulitem

Jak poradzić sobie z koszmarem wielu kobiet, czyli uciążliwym cellulitem? Jednym ze sposobów jest masażer antycellulitowy, czyli elektryczna bańka chińska z funkcją podgrzewania. Zapewnia intensywny, jednocześnie przyjemny masaż wykorzystując ciepło oraz terapię światłem czerwonym. 5 trybów ssania pozwala na dostosowanie intensywności do własnych potrzeb – podobnie jak 3 poziomy podgrzewania.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Ergonomiczny kształt urządzenia zapewnia stabilny chwyt oraz komfort podczas masażu, a intuicyjny panel sterowania z wyświetlaczem ułatwia sterowanie między różnymi trybami.

Jak działa masaż bańką elektryczną?

Innowacyjne urządzenie, jakim jest masażer antycellulitowy znajdzie swoje zastosowanie zarówno w celach kosmetycznych, jak i leczniczych. Do głównych zastosowań należy:

  • działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe,
  • szybsza regeneracja,
  • zmniejszenie ilości toksyn w organizmie,
  • redukcja cellulitu,
  • poprawa krążenia krwi,
  • ujędrnienie,
  • redukcja rozstępów.

 

Elektryczny masażer antycellulitowy to świetny sposób na redukcję cellulitu, ale również na ujędrnienie i wygładzenie skóry. Dodatkowo zapewnia relaks i odprężenie, a także pewną formę masażu, co sprawdzi się np. po ciężkim dniu! Podobne właściwości mają tradycyjne bańki chińskie, w tym np. silikonowe lub gumowe, które przy regularnym stosowaniu mogą zapewnić rewelacyjne efekty.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *