Reklama

Bezpłatne konferencje medyczne Bioptron – zapisz się już dziś!

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Od 7 do 14 grudnia w siedmiu miastach w Polsce odbędzie się cykl bezpłatnych konferencji medycznych skierowanych do lekarzy, fizjoterapeutów i wszystkich osób wykonujących zawody medyczne. Tematem przewodnim tegorocznych wydarzeń jest: Zastosowanie hiperspolaryzowanego światła BIOPTRON w różnych dziedzinach medycyny. Dlaczego warto zainteresować się fototerapią i wykorzystywać terapię światłem w pracy? O tym specjaliści dowiedzą się podczas wydarzeń organizowanych przez zespół BIOPTRON grupy Zepter.

Bezpłatne konferencje medyczne Zepter

Czy warto poszerzać swoją wiedzę z zakresu fototerapii? Z pewnością tak, gdyż jest to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi medycyny, która w nowoczesny i bezinwazyjny sposób wspiera leczenie pacjentów ze schorzeniami różnego typu. Certyfikowane urządzenie medyczne BIOPTRON o potwierdzonym klinicznie działaniu z powodzeniem jest wykorzystywane przez dermatologów, ortopedów, fizjoterapeutów, ekspertów z zakresu medycyny estetycznej, medycyny sportowej, traumatologii czy reumatologii.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

BioptronTerapia światłem przynosi wspaniałe efekty w leczeniu m.in. atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, opryszczki zwykłej, egzemy, trądziku różowatego, urazów śluzówki czy półpaśca. Aktywnie wspomaga gojenie się ran pooperacyjnych, poparzeń, owrzodzeń różnego typu czy odleżyn. Wykorzystywana jest również w leczeniu blizn, stymulując syntezę kolagenu i elastyny. Przyspiesza proces naprawy tkanek, zwiększa mikrokrążenie, stopień nawilżenia skóry, regeneruje ją i ujędrnia. Wspomaga leczenie kontuzji, bólu krzyża, ramion i szyi, reumatoidalnego zapalenia stawów czy urazów mięśniowo-szkieletowych. A to tylko niektóre z zastosowań hiperspolaryzowanego światła BIOPTRON, opartego na technologii uhonorowanej Nagrodą Nobla. Zastosowanie unikalnego Systemu Terapii Światłem BIOPTRON jest niezwykle szerokie, o czym przekonają się uczestnicy cyklu grudniowych konferencji medycznych BIOPTRON. To bezpłatne Konferencje skierowane do branży medycznej, podczas których eksperci poznają nowoczesne technologie i możliwości wykorzystania hiperspolaryzowanego światła BIOPTRON. Wiedza ta ma posłużyć im w codziennej pracy i rozszerzyć spektrum możliwości wykorzystania tej metody terapii światłem. W Katowicach, Słupsku, Olsztynie, Toruniu, Rybniku i Lublinie wydarzenie poprowadzi dr Milica Komnenić – absolwentka Wydziału Medycyny na Uniwersytecie w Belgradzie, ekspert z zakresu medycyny nuklearnej i aktywna uczestniczka badań nad rozwojem fototerapii medycznej. Dr Komnenić jest prelegentką na wielu międzynarodowych kongresach medycznych i autorką cenionych na świecie publikacji. Z uczestnikami podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie światłoterapii. W Krakowie prowadzącym konferencję będzie dr Piotr Rossudowski – ortopeda i lekarz rehabilitacji medycznej z ponad 30-letnim doświadczeniem, obecnie prowadzący praktykę lekarską w Norwegii.

Chcesz poszerzyć wiedzę z zakresu fototerapii, poznać nowe metody terapeutyczne i wykorzystać to w swojej pracy? Wejdź na stronę: http://www.bioptron.pl/konferencje-medyczne, zapisz się już dziś i weź udział w wydarzeniu!

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.